Marki samochodów – trójdzielne karty do druku

„Marki samochodów” to karty, które powstały głównie ze względu na zainteresowanie Tuśka różnego rodzaju pojazdami. Jest to też gra, którą wymyśliłam stojąc z synem na przystanku, bo kiedy dłuży nam się czekanie na autobus, to umilamy sobie czas i Tusiek się pyta, a ja odpowiadam jakiej marki samochód właśnie przejechał. Miałam poczucie, że synek nie wie za bardzo czym się kieruję, gdy podaję mu nazwy różnych marek dla, w gruncie rzeczy, podobnych samochodów. Stąd pomysł na karty, Wy na Facebook-u również wyraziliście chęć otrzymania takich materiałów :).

Nie było jednak łatwo znaleźć odpowiednie grafiki, miałam już nawet gotowy inny zestaw, z kolorowymi znaczkami, jednak po wczytaniu się w licencje okazało się, że wiele firm bardzo mocno zastrzega sobie prawa do logo. Dopiero na stronie freepik udało mi się znaleźć odpowiednie grafiki, nie są jednak one kolorowe, a części z nich nie zobaczycie już na nowszych modelach aut, ponieważ logo to taki twór, który lubi ewoluować.

Karty:

Karty udostępniam w dwóch wariantach 10 x 10 cm i 14 x 14 cm. Nie szykowałam wariantu 14 cm w opcji po jednej karcie na stronie, mam nadzieję, że uda Wam się je wydrukować bez problemów. Jednak gdyby problemy wystąpiły, to dajcie znać w komentarzach, będę działać.

Karty do druku w 2 wariantach dostępne po zapisaniu się na newsletter.


logo-stopka


Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

3 komentarze

  1. Dzień dobry,
    Zapisałam się do newslettera, chciałabym otrzymać karty z markami samochodów do druku. Mam je gdzieś odnaleźć na stornie?

    • Dzień dobry,
      W mailu potwierdzającym subskrypcje znajdują się dane dostępowe. Adres strony i hasło

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *