Zabawki z kartonu

Mój mąż przymierza się do zrobienia dla Tuśka kolejnej zabawki z kartonu. Do tej pory przygotował mu kuchenkę (o czym pisałam tutaj) oraz gitarę, a teraz chciałby mu zrobić lokomotywę i/lub samolot. Ja razem z synem wyjeżdżam na tydzień, więc będzie miał pole do popisu. W ramach pomocy postanowiłam zebrać trochę inspiracji na ten temat.

Samochód z kartonu autorstwa Ikatbag
Samochód z kartonu autorstwa Ikatbag
Domki/ budynki:
Transport:
    • Pomysły dla fana motoryzacji (samochód, skuter, stanowisko do tankowania, światła) – Ikatbag
AGD i RTV:
Różne:

Przeglądając powyższe, rzuca się w oczy, że często występuje w tym zestawieniu blog Ikatbag – znajdziecie tam instrukcje, jak pracować z kartonem oraz masę pomysłów na zabawki. Ja mam za to nadzieję, że wkrótce dołączę tu zdjęcia naszych zabawek.

Kilka innych pomysłów znajdziecie na Pinterest na tablicy Zabawki z tektury.

Zdjęcia za zgodą Ikatbag.


logo-stopka


Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

3 komentarze

    • Dziękujemy za pomysł. Link został podpięty w tekście. Bardzo nas cieszy, że możemy linkować też Polskie strony z pomysłami.

  1. Super pomysły! Ale my też chcemy dołączyć do tej listy 😉 Pokazujemy jak zrobić samodzielnie w domu fajne zabawki np; hangar dla samolotów lub bardziej praktyczne rzeczy jak podstawka z tektury na tablet. Niektóre posty w formie filmów DIY niektóre zdjęć i cały czas pracujemy nad nowościami dla wszystkich fanów tektury! Zapraszamy http://www.leolandia.pl/blog 🙂

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *